loader image
Anda kalın, anın keyfini çıkarın!

1. Çakra, Güven Duygusu ve Bağırsak Sağlığı

Ürünü önceden satın aldıysanız, buraya tıklayarak giriş yapınız. 

Kundalini Yoga Setlerini 3 Şekilde Alabilirsiniz!

1

Bütün Setleri (52 adet) toptan alıp, süresiz izleyebilir ve pratik yapabilirsiniz
333$ Dolar.

2

Bütün Setleri (52 adet) 30 gün için kiralayıp, bir ay süresiz olarak izleyebilirsiniz. Toplamı
88$ Dolar.

3

Bütün Setleri TEK TEK, süresiz olarak satın alabilirsiniz.  Set başına ödenecek
17$ Dolar.

Bu setimizde bağırsaklarımızın sağlığını korurken aynı zaman 1 inci chakra üzerinde çalışıyor olacağız. 1 inci chakra yani kök chakrası dengesiz olduğunda kendimizi dünyevi boyuta ait his etme konusunda zorlanabiliriz ve hayat bize güvenilir, rahat, kolay, bizi besleyen bir yer olarak gözükemez bir türlü. Hep arkamızı kolamamız gerekiyor, ve hayata bir takım şeylerin bizim olması için sürekli bir mücadele içinde his ederiz kendimizi. Halbüki dengesi “Güvendeyim ve Dünyada Olmak Güzel” hissi verir.

Bu seti, takip eden meditasyonda ise “MA” mantrasını kullanıyor olacağız. “MA”, bazı dillerde “ANNE” başka dillerde ise ” SU” anlamına gelir. Bu meditasyonda kullanılan mantra ve hareket, bilinci EVRENE güvenmeye ve FEMİNEN enerjinin gücü olan, şartsız sevgiye kendimizi açmak içindir

Kundalini Yoga size yeni birşey vermez, içinizde zaten olan SİZİ ortaya çıkarır. Tıbkı bir heykel tıraş gibi” Esra Banguoğlu Oğut. 

Kundalini Yoga Size Nasıl Yardımcı Olabilir?

Esra, Kundalini Yoga’yla depresyon, uyuşturucu, kaybolmuş hissetmek, kendini değersiz görmek gibi pek çok konuyu 6 ay gibi kısa bir sürede geride bıraktı. 

Kundalini Yoga, bilincimizi geliştiren, farkındalığımızı arttıran, daha sağlıklı, daha dinç ve daha genç kalmamızı sağlayan bir tekniktir. 

Esra ile Kundalini Yoga çalışanlar, meditasyonları ve yogaları uyguladıkça daha özgür, daha kendileriyle barışık ve daha keyifli bir yaşam deneyimlemeye başladılar. 

Kundalini Yoga'yı Kimler Uygulayabilir?

Açıkçası Kundalini Yoga’yı 7’sinden, 70’ine kadar herkes uygulayabilir çünkü Kundalini Yoga’yı yapmak için, akrobat olmak gerekli değil, esnek olmak gerekli değil, ince olmak gerekli değil. Yatağınızda, sandalyede, otururken her yerde, herkes yapabilir. 

İçerdiği hareketler, meditasyonlar, nefes teknikleri ve mantralar sayesinde bedenimizin pek çok alanına, kapasitesine ulaşabilirsiniz. Kısacası A’dan Z’ye bütün bedeninizle çalışmaya başlayacaksınız.

Her Gün İstediğiniz Başka Bir Seti Yapabilirsiniz!

Kundalini Yoga setimizi aldığınızda, her gün farklı setleri yapabilirsiniz. Tıpkı menüden yemek seçer gibi, o gün hangi konuda çalışmak istiyorsanız, size uygun seçimizi seçip, uygulayabilirsiniz. 

Bazen Esra, belirli bir konu üzerinde çalışmak istediğinde aynı seti 40 gün boyunca tekrarlayarak, o konuya odaklanmayı da tercih edebiliyor. 

Seçim sizin.

Sitemizde Bulunan Yoga Setlerimiz

Ürünler sepetinize eklendi, satın alma işlemini tamamlamak için sepetinize gidebilirsiniz.