loader image
Başkalarıyla kendini kıyaslamak egonun en sevdiği oyunlardan biridir.

Sat Kriya (Meditasyon)

Ürünü önceden satın aldıysanız, buraya tıklayarak giriş yapınız. 

Kundalini Yoga Setlerini 3 Şekilde Alabilirsiniz!

1

Bütün Setleri (52 adet) toptan alıp, süresiz izleyebilir ve pratik yapabilirsiniz
333$ Dolar.

2

Bütün Setleri (52 adet) 30 gün için kiralayıp, bir ay süresiz olarak izleyebilirsiniz. Toplamı
88$ Dolar.

3

Bütün Setleri TEK TEK, süresiz olarak satın alabilirsiniz.  Set başına ödenecek
17$ Dolar.

Sadece iki tane KRİYA sunmak zorunda kalsaydım, bunlar KİRTAN KRİYA ve SAT KRİYA olurdu”.
-Yogi Bhajan.

KRİYA belirli etkiler ve sonuçlar sağlayan, hareket veya hareket dizimleri demektir. Bunlar kendi içinde bir bütün olduğu için değiştirilmeden uygulanmalıdır. KRİYA hem meditasyon hem de yoga seti anlamına gelebilir.

Kundalini Yoga tekniği çerçevesinde yazıya dökülmüş, 5000 üzerinde KRİYA arasından ne seçeceğinizi bilmiyorsanız, bu ikisinden birini uygulayın.

Bu KRİYA sinir sistemini güçlendirir. Tüm çakraları dengeler ve kundalini enerjisini üst çakralara doğru çıkarır. Kundalini enerjisini, ÖZümüzün bilinci olarak tarif edebiliriz. Bu KRİYA’nın getirileri arasında öz güven, kendine yetebilmek, dayanıklılık ve alt çakralardaki sıkışmış enerjinin çözülmesi mevcuttur.  Bu çözülme  negatif duygularımızdan zaman içinde sıyrılmamıza yardımcı olur. Bu çalışma, kendi öz güvenini ve değerini artırmak isteyenler, başladıklarını tamamlamakta sıkıntı çekenler, hedeflerine ulaşmadan vazgeçenler ve genel olarak hayat kalitelerini yükseltmek isteyenler için idealdir.

Uygulamaya Başlamadan: En son 2 saat önce yemek yemiş olmalısınız. ONG NAMO’ya uyumlandıktan, biraz ısındıktan sonra uygulanabilinir. Herhangi bir yoga setinden sonra uygulanması daha etkili olur, fakat şart değildir.  Hamile kadınlara uygun değildir.

Uygulama Çeşitleri:
1)   Arada bir uygulamak.
2)   40 gün kesintisiz uygulamak. Bir gün kaçırdığınızda, ertesi gün tekrar birinci gün sayılmakta.
3)   120 gün kesintisiz uygulamak ile en iyi ve kalıcı sonuçları elde etmek mümkün.
4)   1000 gün kesintisiz uyguladığınızda bu KRİYA’nın ustadı sayılırsınız.

Uygulama Süreci: 3 dakika, 5 dakika, 11 dakika veya 31 dakika.

Uyarılar:  Bu süreçler belli ve daha etkili sonuçların alınması için gerekli zaman dilimleridir.  Mesela değişimlerin hücresel ve beyinsel seviyede olması için 11 dakika gerekiyor. Kendinize gerçekçi, sürekli uygulayabileceğiniz bir süreci seçin ve yavaş yavaş bu süreyi en az 11 dakikaya kadar çıkartın.

Müzikler

www.spiritvoyage.com
Mirabai, New Earth, Ong Namo Guru Dev Namo
Mirabai, New Earth, Ad Gurey Namey

Kundalini Yoga Size Nasıl Yardımcı Olabilir?

Esra, Kundalini Yoga’yla depresyon, uyuşturucu, kaybolmuş hissetmek, kendini değersiz görmek gibi pek çok konuyu 6 ay gibi kısa bir sürede geride bıraktı. 

Kundalini Yoga, bilincimizi geliştiren, farkındalığımızı arttıran, daha sağlıklı, daha dinç ve daha genç kalmamızı sağlayan bir tekniktir. 

Esra ile Kundalini Yoga çalışanlar, meditasyonları ve yogaları uyguladıkça daha özgür, daha kendileriyle barışık ve daha keyifli bir yaşam deneyimlemeye başladılar. 

Kundalini Yoga'yı Kimler Uygulayabilir?

Açıkçası Kundalini Yoga’yı 7’sinden, 70’ine kadar herkes uygulayabilir çünkü Kundalini Yoga’yı yapmak için, akrobat olmak gerekli değil, esnek olmak gerekli değil, ince olmak gerekli değil. Yatağınızda, sandalyede, otururken her yerde, herkes yapabilir. 

İçerdiği hareketler, meditasyonlar, nefes teknikleri ve mantralar sayesinde bedenimizin pek çok alanına, kapasitesine ulaşabilirsiniz. Kısacası A’dan Z’ye bütün bedeninizle çalışmaya başlayacaksınız.

Her Gün İstediğiniz Başka Bir Seti Yapabilirsiniz!

Kundalini Yoga setimizi aldığınızda, her gün farklı setleri yapabilirsiniz. Tıpkı menüden yemek seçer gibi, o gün hangi konuda çalışmak istiyorsanız, size uygun seçimizi seçip, uygulayabilirsiniz. 

Bazen Esra, belirli bir konu üzerinde çalışmak istediğinde aynı seti 40 gün boyunca tekrarlayarak, o konuya odaklanmayı da tercih edebiliyor. 

Seçim sizin.

Sitemizde Bulunan Yoga Setlerimiz

Ürünler sepetinize eklendi, satın alma işlemini tamamlamak için sepetinize gidebilirsiniz.