loader image
Gerçek özümüz için HER ŞEY mümkün.

Yaratımlarınızı Sonuçlandırın (Meditasyon)

Ürünü önceden satın aldıysanız, buraya tıklayarak giriş yapınız. 

Kundalini Yoga Setlerini 3 Şekilde Alabilirsiniz!

1

Bütün Setleri (52 adet) toptan alıp, süresiz izleyebilir ve pratik yapabilirsiniz
333$ Dolar.

2

Bütün Setleri (52 adet) 30 gün için kiralayıp, bir ay süresiz olarak izleyebilirsiniz. Toplamı
88$ Dolar.

3

Bütün Setleri TEK TEK, süresiz olarak satın alabilirsiniz.  Set başına ödenecek
17$ Dolar.

Yaratımlarınızı Sonuca Ulaştırmak İçin (Senkronize Olmak Meditasyonu)

KRİYA belirli etkiler ve sonuçlar sağlayan, hareket veya hareket dizimleri demektir. Bunlar kendi içinde bir bütün olduğu için değiştirilmeden uygulanmalıdır. KRİYA hem meditasyon hem de yoga seti anlamına gelebilir.

Bu meditasyon, pozitif zihin ve nötr zihni dengelemek için uygulanır. Bu iki taraf dengede olduğunda ve birbiri ile sekronize olduğu takdire, kişi herhangi bir yaratımın tohumunu attığı zaman, bütün diğer düşünceler ana merkezi düşünce neyse bunu destekler. Kendi yaratımlarımızın hayata aksedilmesini net deneyimler ve görürüz. Eğer pozitif ve nötr zihin ZAYIF ise, kişi ne istediğini bilmez, üretilen düşünceler karışık ve birbirine aykırıdır. Eğer bu iki taraf fazla aktif ise, kişi bağımlı olmamak ile umursamamayı birbirine karıştırır, istediği yaratımsal tohumu ekmiş olur ama umursamazlıktan tohumu sulamaz ve verimi ile buluşamaz.

Uygulamaya Başlamadan: En son 2 saat önce yemek yemiş olmalısınız. ONG NAMO’ya uyumlandıktan, biraz ısındıktan sonra uygulanabilinir. Herhangi bir yoga setinden sonra uygulanması daha etkili olur fakat şart değildir. Hamile kadınlara uygundur.

Uygulama Çeşitleri:
1)     Arada bir uygulamak.
2)     40 gün kesintisiz uygulamak. Bir gün kaçırdığınızda, ertesi gün tekrar birinci gün sayılmaktadır.
3)     120 gün kesintisiz uygulamak ile en iyi ve kalıcı sonuçları elde etmek mümkündür.
4)     1000 gün kesintisiz uyguladığınızda bu KRİYA’nın ustadı sayılırsınız.

Uygulama Süreci: Uygulamada verilen süreçlere (dakikalara) sadık kalın.

Müzikler

www.spiritvoyage.com
Mirabai, New Earth, Ong Namo Guru Dev Namo
Mirabai, New Earth, Ad Gurey Namey

Kundalini Yoga Size Nasıl Yardımcı Olabilir?

Esra, Kundalini Yoga’yla depresyon, uyuşturucu, kaybolmuş hissetmek, kendini değersiz görmek gibi pek çok konuyu 6 ay gibi kısa bir sürede geride bıraktı. 

Kundalini Yoga, bilincimizi geliştiren, farkındalığımızı arttıran, daha sağlıklı, daha dinç ve daha genç kalmamızı sağlayan bir tekniktir. 

Esra ile Kundalini Yoga çalışanlar, meditasyonları ve yogaları uyguladıkça daha özgür, daha kendileriyle barışık ve daha keyifli bir yaşam deneyimlemeye başladılar. 

Kundalini Yoga'yı Kimler Uygulayabilir?

Açıkçası Kundalini Yoga’yı 7’sinden, 70’ine kadar herkes uygulayabilir çünkü Kundalini Yoga’yı yapmak için, akrobat olmak gerekli değil, esnek olmak gerekli değil, ince olmak gerekli değil. Yatağınızda, sandalyede, otururken her yerde, herkes yapabilir. 

İçerdiği hareketler, meditasyonlar, nefes teknikleri ve mantralar sayesinde bedenimizin pek çok alanına, kapasitesine ulaşabilirsiniz. Kısacası A’dan Z’ye bütün bedeninizle çalışmaya başlayacaksınız.

Her Gün İstediğiniz Başka Bir Seti Yapabilirsiniz!

Kundalini Yoga setimizi aldığınızda, her gün farklı setleri yapabilirsiniz. Tıpkı menüden yemek seçer gibi, o gün hangi konuda çalışmak istiyorsanız, size uygun seçimizi seçip, uygulayabilirsiniz. 

Bazen Esra, belirli bir konu üzerinde çalışmak istediğinde aynı seti 40 gün boyunca tekrarlayarak, o konuya odaklanmayı da tercih edebiliyor. 

Seçim sizin.

Sitemizde Bulunan Yoga Setlerimiz

Ürünler sepetinize eklendi, satın alma işlemini tamamlamak için sepetinize gidebilirsiniz.