loader image
Evrende, hepimizin istediği gibi var olabilmesi için yeterli yer var.

Kendinizi İyi Hissedin

Ürünü önceden satın aldıysanız, buraya tıklayarak giriş yapınız. 

Kundalini Yoga Setlerini 3 Şekilde Alabilirsiniz!

1

Bütün Setleri (52 adet) toptan alıp, süresiz izleyebilir ve pratik yapabilirsiniz
333$ Dolar.

2

Bütün Setleri (52 adet) 30 gün için kiralayıp, bir ay süresiz olarak izleyebilirsiniz. Toplamı
88$ Dolar.

3

Bütün Setleri TEK TEK, süresiz olarak satın alabilirsiniz.  Set başına ödenecek
17$ Dolar.

Kendinizi iyi hissedin (Tattvalar, Pranik Kaburga, Sinir Sistemi)

KRİYA belirli etkiler ve sonuçlar sağlayan, hareket veya hareket dizimleri demektir. Bunlar kendi içinde bir bütün olduğu için, değiştirilmeden uygulanmalıdır. KRİYA hem meditasyon hem de yoga seti anlamına gelebilir.

“Kundalini Yoga kişinin kendi mükemmeliğine uyanışıdır”
– Yogi Bhajan

Tattvalar, su, toprak, ateş, hava ve eterik elementleri içerir. Bu enerjiler nasıl dış dünyada var ise, içimizde de vardır. Mesela dönüşümü temsil eden ateş elementi, hem hayatımızda olanları pozitife çevirebilme kapasitesi ile, hem de metabolizma ve sindirimi gibi fonksiyonlar ile ilgilidir.

Tattvaları dengelemek kişide kendini genel olarak iyi hissetme halini uyandırır. 2. hareket kaburga bölgesindeki pranik enerjinin artışını sağlar. Aynı zamanda kalbi güçlendirir. Beynin dengelenmesini sağlar. 3. hareket, sinir sistemini güçlendirir ve olayların bizi sarsmasını engeller, hayatı kaldırabilme gücünü ortaya koyar. 4. hareket ise psişik zekayı ve alanı düzenler. Bu KRİYA genel olarak birçok açıdan sistemi dengeler ve sonuç olarak, kendimizi iyi hissetme halini yakalarız.

Uygulamaya başlamadan: En son 2 saat önce yemek yemiş olmalısınız. ONG NAMO’ya uyumlandıktan, biraz ısındıktan sonra uygulanabilinir. Herhangi bir yoga setinden sonra uygulanması daha etkili olur, fakat şart değildir.  Hamile kadınlara uygundur.

Uygulama Çeşitleri:
1)     Arada bir uygulamak.
2)     40 gün kesintisiz uygulamak. Bir gün kaçırdığınızda, ertesi gün tekrar birinci gün sayılmaktadır.
3)     120 gün kesintisiz uygulamak ile en iyi ve kalıcı sonuçları elde etmek mümkündür.
4)     1000 gün, kesintisiz uyguladığınızda bu KRİYA’nın ustadı sayılırsınız.

Uygulama Süreci: Uygulamada verilen süreçlere (dakikalara) sadık kalın.

Uyarılar:  2. harekette mide bulantısı olursa, bu harakete devam etmeyin.

Müzikler

www.spiritvoyage.com
Mirabai, New Earth, Ong Namo Guru Dev Namo
Mirabai, New Earth, Ad Gurey Namey
Simran Kaur, Tantric Har, Sa-Ta-Na-Ma

Kundalini Yoga Size Nasıl Yardımcı Olabilir?

Esra, Kundalini Yoga’yla depresyon, uyuşturucu, kaybolmuş hissetmek, kendini değersiz görmek gibi pek çok konuyu 6 ay gibi kısa bir sürede geride bıraktı. 

Kundalini Yoga, bilincimizi geliştiren, farkındalığımızı arttıran, daha sağlıklı, daha dinç ve daha genç kalmamızı sağlayan bir tekniktir. 

Esra ile Kundalini Yoga çalışanlar, meditasyonları ve yogaları uyguladıkça daha özgür, daha kendileriyle barışık ve daha keyifli bir yaşam deneyimlemeye başladılar. 

Kundalini Yoga'yı Kimler Uygulayabilir?

Açıkçası Kundalini Yoga’yı 7’sinden, 70’ine kadar herkes uygulayabilir çünkü Kundalini Yoga’yı yapmak için, akrobat olmak gerekli değil, esnek olmak gerekli değil, ince olmak gerekli değil. Yatağınızda, sandalyede, otururken her yerde, herkes yapabilir. 

İçerdiği hareketler, meditasyonlar, nefes teknikleri ve mantralar sayesinde bedenimizin pek çok alanına, kapasitesine ulaşabilirsiniz. Kısacası A’dan Z’ye bütün bedeninizle çalışmaya başlayacaksınız.

Her Gün İstediğiniz Başka Bir Seti Yapabilirsiniz!

Kundalini Yoga setimizi aldığınızda, her gün farklı setleri yapabilirsiniz. Tıpkı menüden yemek seçer gibi, o gün hangi konuda çalışmak istiyorsanız, size uygun seçimizi seçip, uygulayabilirsiniz. 

Bazen Esra, belirli bir konu üzerinde çalışmak istediğinde aynı seti 40 gün boyunca tekrarlayarak, o konuya odaklanmayı da tercih edebiliyor. 

Seçim sizin.

Sitemizde Bulunan Yoga Setlerimiz

Ürünler sepetinize eklendi, satın alma işlemini tamamlamak için sepetinize gidebilirsiniz.